Reklama zewnętrzna to szereg rozwiązań, które w maksymalny sposób rozpowszechniają wizerunek oraz ofertę firmy na dokładnie określonym terenie. Połączenie tego typu marketingu z reklamą w internecie daje praktycznie gwarantowany efekt zwiększenia rozpoznawalności firmy, a co za tym idzie znaczny zwrost liczby klientów i zysków.

Mamy tutaj do zaproponowania bardzo szeroki zakres usług pozwalający idealnie dobrać produkty, które pozwolą maksymalnie wypromować firmę przy jedoczesym zachowaniu atrakcyjnych cen.

Reklama zewnętrzna to także elementy ozdobne pozwalające zidentyfikować firmę takie jak: tabliczki świetlne, które świetnie wyglądają np. przed wejściem do biura.


             

Reklama na aucie to skuteczna forma dotarcia do dużej liczby klientów. Koszt oklejenia auta ponosisz tylko raz średnio na 5 lat, a odbiór Twojej reklamy jest naprawdę szeroki. Możesz zaparkować swoją jeżdżącą reklamę w miejscu gdzie spodziewasz się dotrzeć do swoich potencjalnych klientów, nie płacąc  za to dodatkowych pieniędzy

Twoją reklamę na aucie zaprojektujemy i wykleimy w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać potencjał jaki daje ta forma reklamy i tak, aby Twoja firma była jak najbardziej rozpoznawalna na rynku.
Reklama na szybach

Folia One Way Vision to specjalna folia perforowana przeznaczona do oklejania szyb. Folia ta ma specjalną dziurkowaną powierzchnie, która przepuszcza światło, tym samym nie ogranicza pola widzenia kierowcy i pasażerom. Przykleja się ją po zewnętrznej stronie auta. Można na niej wydrukować dowolną grafikę reklamową.

Folia One Way Vision  dostępna jest z laminatem w płynie który zabezpiecza ją dodatkowo specjalnym płynem. Grafika jest zabezpieczona przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Czyszczenie folii jest trochę trudniejsze niż w 1 przypadku, ponieważ kurz może zbierać się w dziurkach. W deszczu widoczność może być trochę gorsza niż w 1 przypadku.

         

Witryna sklepowa oklejona barwną grafiką, sprawi, iż na pewno nikt nie przejdzie obojętnie obok Twojego lokalu. Równolegle z reklamą zewnętrzną, proponujemy również oklejenie szyb grafiką ciętą jaki i drukiem wielkoformatowym wszelakiego rodzaju szyb witryn sklepowych, gablot, drzwi wejściowych np. informacją godzin otwarcia przedsiębiorstwa oraz każdą inną powierzchnię. Coraz częściej stosujemy folie typu One Way Vision, która dzięki swojej perforacji (gęstym małym dziurkom) pozwala na docieranie światła do wnętrza.

Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje najwyższy profesjonalizm usług.

Każda wycena jest rozpatrywana indywidualnie gdyż na ostateczny koszt wpływa bardzo wiele czynników począwszy od formatu wyklejanej powierzchni poprzez rodzaj folii aż do rodzaju montażu.
        

Kaseton świetlny to uniwersalny nośnik reklamowy doskonale widoczny zarówno w dzień jak i w nocy. Wykonany na bazie tradycyjnej technologii opartej o profil aluminiowy daje ogromne możliwości prezentacji.

Kasetony dzielimy na standardowe z licem z pleksi, z tłoczona płytą pleksi oraz wykonywane wg indywidualnych projektów z wykorzystaniem m.in. takich materiałów jak blacha aluminiowa czy Dibond.

Zalety:

 • atrakcyjny solidny wygląd,
 • możliwość montażu na kilka sposobów (naścienne, podwieszane, semaforowe oraz jako konstrukcje wolnostojące),
 • odporne na warunki atmosferyczne,
 • zastosowanie oświetlenia LED,
 • możliwość pomalowania profilu wg. palety RAL,
 • w dzień pełni funkcję szyldu lub tablicy reklamowej.


Standardowe kasetony wykonane są na bazie aluminiowego profila kasetonowego grubości 100, 140 lub 180 mm, malowanego proszkowo na dowolny kolor w systemie RAL. Część ekspozycyjna to najczęściej płyta pleksi wyklejona grafiką translucentną z folii wycinanych ploterowo lub drukowanych solventowo.

Kasetony indywidualne to najczęściej wykonywane na podstawie indywidualnego projektu, oparte na konstrukcji aluminiowej z częścią ekspozycyjną z blachy aluminiowej lub Dibondu, bryły o różnych kształtach z elementami świetlnymi w postaci wyfrezowanej i podświetlonej indywidualnej grafiki we wspomnianych materiałach, tworzących korpus kasetonu.

Oświetlenie kasetonu stanowią klasyczne, łatwo dostępne świetlówki o mocy uzależnionej od wielkości i kształtu kasetonu lub coraz częściej stosowane diody LED.

         

To bardzo poręczna forma reklamy przenośnej. Idealna na konferencje, spotkania. Roll-upy wykonane są z estetycznego aluminium anodowanego, są lekkie i łatwe w montażu. Wydruki wielkoformatowe do roll-upów wykonujemy na wysokiej jakości materiałach typu ferrari, aby z bliskiej odległości prezentowały się bez zarzutu. Do roll-upów dostarczamy specjalne torby, żeby ich transport był jeszcze łatwiejszy.       

Tablice, szyldy, plansze informacyjne – jest wiele nazw dla podobnie wykonywanych produktów. Zazwyczaj jest to druk na folii, laminowany dla ochrony przed UV i dla zabezpieczenia samego materiału, następnie wyklejany na sztywne podłoża. Możliwe jest również nanoszenie druku bezpośrednio na twardą płytę. Tablice mogą być też wykonane z ciętej folii ploterowej.

Zalecamy montaż specjalnymi kołkami lub taśmą dwustronną, zależnie od miejsca ekspozycji i od rozmiarów tablicy.

Tablice na płycie PCW

 • pełnokolorowy wydruk
 • na podkład zastosowane spienione PCV (PCW) o grubości od 5 mm
 • wydruk: wodoodporny, odporny na UV i zmiany temperatur
 • druk jednostronny (istnieje możliwość wydruku dwustronnego)


GRAFIKA NA BLASZE OCYNKOWANEJ

 • pełnokolorowy, wydruk
 • grafika pokryta laminatem matowym płynnym (brak refleksów od słońca)
 • na podkład zastosowana blacha ocynkowana o grubości od 0,7 mm
 • wydruk: wodoodporny, odporny na UV i zmiany temperatur
 • druk jednostronny (istnieje możliwość wydruku dwustronnego)


Tablice z Plexi

 • pełnokolorowy wydruk
 • na podkład zastosowane Plexi o grubości od 2 mm do 6 mm
 • wydruk: wodoodporny, odporny na UV i zmiany temperatur
 • druk jednostronny (istnieje możliwość wydruku dwustronnego)        

Tablica służy do prezentacji, promocji, informacji za pomocą fluorescencyjnego flamastra. Tablica podświetlona diodami LED powoduje że, jedynie napisy naniesione specjalnymi flamastrami świecą niezwykle intensywnie. Zastosowane diody RGB dają możliwość podświetlenia w dowolnym kolorze. Nałożenie odpowiedniego koloru podświetlenia i koloru flamastra powoduje efekt wybiórczego podświetlenia – np. tylko czerwone napisy migają.

Za pomocą sterownika dołączonego do tablicy można wybierać pomiędzy 100 programami powodującymi falowanie, zanikanie, migotanie, zmiany kolorów w dowolnym tempie czy też świecenie jednostajne.

Treść w każdej chwili można łatwo zmazać dołączoną ściereczką na sucho i nanieść nową promocję, cennik, itp.

Tablica wyposażona jest w uchwyty umożliwiające montaż zarówno w pionie jak i poziomie. Opcjonalnie tablicę można również umieścić na specjalnym statywie teleskopowym lub mniejszym przewidzianym na stół lub zamontować do szyby za pomocą bardzo silnych przyssawek.

Zasilanie tablicy – za pomocą zasilacza. Istnieje możliwość zasilania za pomocą baterii AA. Pojemnik na baterie można przymocować do tyłu tablic.


powrót do góry >>