Zajmujemy się szeroko pojętą poligrafią, w ofercie posiadamy druk bardzo wysokiej jakości na ekologicznych farbach. Znajdziesz tutaj reklamę w postaci: ulotek, wizytówek, banerów reklamowych, katalogi, notesy, papier firmowy, plakaty, teczki ofertowe.             

Ulotki i gazetki to jeden z najprostszych, ale jednocześnie najskuteczniejszych sposobów na prezentację oferty firmy. Wiemy jak wykonać je tak, aby wzbudzić zainteresowanie potencjalnych odbiorców. 

Projektujemy i przygotowujemy do druku ulotki i gazetki, a dzięki dużemu doświadczeniu jesteśmy pewni, że efekt końcowy będzie zgodny z zamierzonym. Drukujemy w niskich personalizowanych nakładach, jak i w ogromnych wielomilionowych partiach, skierowanych do masowego odbiorcy.

Aby zapewnić Państwu kompleksową obsługę, proponujemy kolportaż bezadresowy skierowany do mieszkańców określonej miejscowości.

Dobrze zaprojektowana ulotka reklamowa potrafi w ułamku sekundy zainteresować odbiorcę. Najczęściej ulotki trafiają wprost do rąk, często też zastajemy je w naszych skrzynkach na listy czy za wycieraczką samochodową. 

Co możemy zrobić, aby ulotka nie wylądowała od razu w koszu? 

Ulotka powinna:

  • przykuć uwagę
  • być łatwa do przeczytania
  • rozbudzić zainteresowanie klienta ofertą 
  • sprawić by chciał dowiedzieć się więcej 


W naszej firmie używamy tylko czytelnych, standardowych czcionek. Dbamy, aby ulotka nie była skomplikowana, przeładowana informacjami, tworzymy slogany reklamowe, które „zmuszają” potencjalnego klienta, aby przeczytał kolejne zdania.

          

Wizytówka to pierwszy krok, to jak podanie ręki i zostawienie po sobie dobrego wrażenia. Jest ona środkiem bezpośredniego marketingu. Ma za zadanie poinformować potencjalnych klientów o Twoim produkcie, usłudze, zaprezentować Twoją osobę, biznes i ułatwić kontakt. Możesz też dzięki niej zdobyć nowych klientów z polecenia.

Dobra wizytówka to pierwszy krok do systemu public relations i jest to bardzo ważne. Należy się nad nią zastanowić tak samo jak nad każdym elementem promocji. Zawsze warto mieć przy sobie kilka wizytówek – profesjonaliści mają wizytówki!!!

Nasi doświadczeni pracownicy drukowali już tysiące najwyższej jakości wizytówek. W krótkim czasie wydrukujemy je również dla Ciebie. Nie mamy wątpliwości, że nasz produkt bez wątpienia przyniesie Ci szacunek wśród Twoich klientów.

Codziennie przytrafia się nam przynajmniej kilka sytuacji, przy których warto dać drugiej osobie coś, z czego jesteśmy dumni i co sprawi, że zostaniemy zapamiętani. Z nami nie stracisz takiej sytuacji ponieważ z przyjemnością wykonamy dla Ciebie projekt jak i druk wizytówki.

          

Katalogi drukujemy w formatach od A6 do A4.

Najczęściej używamy papierów kredowych i satynowych o wysokiej białości. W zależności od nakładu proponujemy druk offsetowy lub cyfrowy. Wykonujemy oprawę klasyczną (zszywanie dwiema zszywkami lub euro zszywkami z oczkami umożliwiającymi wpięcie katalogu do segregatora). Katalogi o większej objętości kleimy na automatycznej oklejarce dzięki czemu oprawa jest bardzo trwała i estetyczna.

Termin realizacji na cyfrowy druk katalogów to 1 – 2 dni robocze.

         

Notesy klejone to nie tylko obowiązkowe elementy każdego biura. Mają one wiele praktycznych zastosowań. Jako iż każda kolejna kartka zawiera dane Twojej firmy wydaje się że idealnym rozwiązaniem byłoby użycie ich jako prezent dla przedsiębiorstw partnerskich lub nowo poznanych biznesmenów.

Treść odczytywana z nich będzie dla Ciebie ważna nie tylko ze względów informacyjnych, lecz również promocyjnych. Za każdym razem, gdy osoba posiadająca Twój notes lub notkę zacznie czytać informacje zapisane w nim mniej lub bardziej świadomie przeczyta również informacje o Twojej firmie.         

Drukujemy papiery firmowe różnego formatu. Największym zainteresowaniem cieszy się format A4 umożliwiający dalszy zadruk papieru w biurowej drukarce. Papier firmowy drukujemy na wysokiej jakości papierze. Dla najbardziej wymagających klientów jesteśmy w stanie zamówić specjalny papier według specyficznych oczekiwań klienta. Jeśli zależy państwu na czasie proponujemy cyfrowy (expressowy) druk papieru firmowego, który wykonujemy od ręki lub w ciągu 2 – 3 godz.

Każde, szanujące się przedsiębiorstwo posiada własny papier firmowy . Papier Firmowy jest kolejnym krokiem w drodze do pełnej profesjonalności. Jako, że zawarte są na nim cenne informacje, należy zainwestować w jak najwyższą jakość papieru i oczywiście druku.

         

Plakaty są idealną formą dotarcia do dużego grona osób. Wykorzystywane są do promocji różnego rodzaju imprez masowych takich jak koncerty, happeningi, rajdy … Dzięki druku na wysokiej jakości papierze kredowym plakaty idealnie sprawdzają się zarówno w klubach, dyskotekach, barach, lokalach usługowych, biurach, jak i otwartych przestrzeniach – słupach, ścianach, płotach i tablicach ogłoszeniowych. Plakaty warto drukować w możliwie jak największym rozmiarze dzięki czemu przyciągają uwagę z dużej odległości.

U nas zawsze stawiamy na jakość. Kiedy już wywiesisz plakat zaprojektowany jak i wydrukowany w PrintandMedia, możesz mieć pewność, że dostrzeże i z chęcią przeczyta je każda osoba przechodząca lub przejeżdżająca obok.